• 79000, м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
  •   +38 (067) 672-33-07
  •   +38 (063) 727-19-29

1С-Бітрікс: Управління сайтом

1С-Бітрікс: Управління сайтом

Просте управління сайтом 
Завдяки інтерфейсу «Ермітаж» Ви зможете легко і швидко наповнювати, змінювати і керувати сайтом. Змінювати розділи і сторінки сайту можна кількома способами: у режимі PHP-коду, HTML-коду, а також у режимі візуальному редактора. Система запам'ятовує Ваші дії, роблячи роботу щодо сайту простіше і зручніше, а можливість скасувати останню зміни дозволить робити менше помилок. 

Готовий функціонал 
Більше 30 модулів, до складу яких входять рішення для інтернет-магазинів, блогів, соціальних мереж, форумів, фотогалерей, і інших варіантів сайтів. Компанія 1с-бітірікс має найбільшу партнерську мережу веб-студій в світі, які постійно випускають додаткові модулі, які Ви можете легко встановити з «Маркетплейс». 

Веб-безпека 
CMS оснащена комплексним модулем «Проактивний захист». До складу модуля входять: веб антивірус, проактивний фільтр, одноразові паролі, контроль цільність та інші інструменти для захисту вашого сайту від злому, атак і отримання несанкціонованого доступу до Ваших даних. Безліч сертифікатів від сторонніх компаній експертів підтверджують, що безпека продукту на вищому рівні. 

Висока продуктивність 
Вам більше не доведеться турбується про повільну роботу вашого проекту, так як система сама знайде і підкаже які зміни потрібно зробити щоб сайт запрацював швидше. Безліч тестів на проектах з великою відвідуваністю і великими піковими навантаженнями підтверджує, що 1С-Бітрікс працює стабільно і без збоїв. 

Підтримка «хмарних» сховищ 
Для проектів з великими обсягами даних є можливість підключення зовнішніх сховищ, таких як Google Storage, Amazon S3, Windows Azure Storage від Microsoft та інших. Більше не потрібно переплачувати за додаткове місце на хостингу. Також приємним доповненням є CDN (мережі доставки і дистрибуції контенту - англ. Content Delivery Network або Content Distribution Network). 

Інтеграція з «1С» 
Продукт повністю сумісний з «1С: Підприємство 8.2», що дозволить вам вивантажувати товари на сайт прямо з бухгалтерії, а завдяки механізму обміну завантажувати з сайту замовлення і їх статуси. Ця функція дозволить спростити і повністю автоматизувати роботу вашого магазину в мережі. 

Мобільний сайт 
У єру, коли ринок мобільних пристроїв стає все більше і більше, цей модуль буде незамінний. Усього за кілька кліків і невеликий проміжок часу Ви зможете сконвертировать ваш сайт в мобільну версію.

Повернутись до списку
comments powered by Disqus