• 79000, м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
  •   +38 (067) 672-33-07
  •   +38 (063) 727-19-29

Бітрікс24

Бітрікс24

Робочі інструменти об'єднані на платформі «соціальних» комунікацій: «лайки», обговорення, «жива» стрічка, «соціальний» пошук, миттєві повідомлення, мікроблоги, робочі групи.


Мгновенные сообщения Обмен сообщениями внутри
миттєві повідомленняОбмін повідомленнями всередині
КалендариУчет рабочего времени
КалендаріОблік робочого часу

Спільна робота в соціальному форматі

Управління завданнями
«Бітрікс24» активно задіює самоорганізацію: співробітник може самостійно ставити собі завдання, приймати їх від керівника, делегувати своїм підлеглим. Інструменти управління завданнями і проектами дозволяють враховувати витрати часу та інших ресурсів на виконання завдань в рамках проекту. Задачі інтегровані з календарями, так що ви завжди бачите, яке завдання до якого терміну потрібно виконати. Із завданнями можна працювати в екстранеті разом з вашими партнерами і клієнтами.
Діаграма Ганта
Задачі над проектом можна представити у вигляді діаграми Ганта - класичної стрічкової діаграми, яка наочно відображає тимчасові рамки завдань, причому, в тій послідовності, в якій вони повинні проходити впродовж проекту. Поглянувши на діаграму, ви відразу бачите скільки всього задач по проекту, скільки з них завершено і скільки знаходиться в роботі, які завдання прострочені.
Готові звіти по завданнях
Ви можете швидко оцінити роботу із завданнями, дізнатися, скільки часу кожен співробітник витратив на окрему задачу або на проект, скільки завдань в роботі, скільки завершено і т.д. Всі дані можна отримати за місяць, тиждень, рік чи за будь-який інший період. Звіт по ефективності дозволить швидко визначити, наскільки результативно працює кожен співробітник, відділ і вся компанія. Усі звіти можна вивантажити в Excel.
Робочі групи
Об'єднайте співробітників до робочих груп з допомогою звичних всім механізмів із соціальних мереж, організуйте спільну роботу над проектами, оптимізуйте спілкування за допомогою внутрішньої системи зв'язку - це і комунікації в компанії поліпшить, і ефективність роботи підвищить. Адже в цих групах можна не тільки вести тематичні обговорення, але і фіксувати їх результати, а також ставити завдання і контролювати їх виконання.
Конструктор звітів
За допомогою конструктора звітів співробітники вашої компанії збирають, відфільтровують, сортують дані і представляють їх керівникам в необхідному вигляді. Універсальний конструктор звітів дозволяє швидко сформувати потрібний звіт і оцінити ефективність, трудомісткість і тимчасові витрати по проектах і завданнях.
Екстранет
У чому переваги екстранета, як нейтральній території, загального робочого простору для вас, ваших клієнтів і постачальників? Це ресурс, який працює на тих же принципах, що і Інтранет. Тому вам не доведеться переучувати співробітників для управління новим проектом і роботи з зовнішніми користувачами. Колективна робота в екстранеті повністю аналогічна роботі в Робочих групах на корпоративному порталі - в цьому ж зручному і звичному середовищі.

Планування

Календарі
Додайте в календар свої події: заплановані зустрічі, збори, планерки. "Розфарбуйте" їх в різні кольори. Підключіть календарі колег, робочих груп та всієї компанії. Увімкніть календар задач і не забудьте про нагадування. Тепер ви нічого не забудете і не пропустіть - всі події відобразяться на одній календарній сітці! Календарі будуть з вами завжди - завантажте їх в мобільний телефон або планшет (iPhone, iPad, Android), синхронізуйте з MS Outlook і Exchange.

Облік робочого часу
Система обліку робочого часу в «Бітрікс24» підвищує дисципліну без створення напруги в компанії. Вона дозволяє відзначати початок і кінець робочого дня, перерви, відсутності, швидко планувати зустрічі в календарях і завдання на день. На основі цих даних формується звіт по робочому часу кожного співробітника. Крім цього, ви можете враховувати витрати часу на виконання завдань.
Графік відсутностей
Графік відсутностей наочно відображає інформацію про відсутніх співробітників. Достатньо погляду на графік, щоб побачити, хто з них у відпустці, а хто в відрядженні. Одного погляду на графік досить, щоб швидко розподілити відпустки співробітників.
Робочі звіти
Наскільки регулярно вам потрібен звіт від співробітників? Налаштуйте так, як вам зручніше: щодня, щотижня, щомісяця. «Бітрікс24» нагадає співробітникам про необхідність відправити звіт. В звіт автоматично будуть включені всі звіти за день і виконані завдання за цей період. Тут же можна відзначити і плани. Керівник оцінює звіт співробітника, коментує. На графіку можна подивитися всі звіти співробітників з оцінками і оцінити ефективність роботи кожного співробітника, відділу та всієї компанії.
Збори і планерки                 
У «Бітрікс24» є простий інструмент, що дозволяє багаторазово підвищити ефективність проведення внутрішніх зустрічей - «Зборів і планерки». Він включає в себе можливість запрошення учасників зустрічі, автоматичної розсилки повістки, постановку часу зібрання в особисті календарі, розсилку результатів обговорення, постановку завдань за підсумками наради. Вся інформація зберігається в історії, забезпечуючи «прозорість» у робочих комунікаціях.

Компанія

Люди та особи
В Бітрікс24 в центрі уваги - співробітники. У списку співробітників ви швидко знайдете телефон, e-mail і зможете відразу написати колезі повідомлення через внутрішній месенджер. Довідник можна експортувати в Excel, синхронізувати з Outlook. Синхронізуйте список співробітників з Mac, iPhone, iPad або Android по протоколу CardDav- та актуальні дані контактів будуть у вас завжди під рукою!
Пошук співробітника
У пошуку ви за першими літерами прізвища знайдете колегу. Можна шукати додатково за посадами і іншим елементам - це ще прискорює процес.
Структура компанії
Структура компанії наочно представлена ​​як ієрархія підрозділів і відділів компанії. Ви можете швидко знайти необхідний вам підрозділ або відділ, дізнатися, хто кому підпорядковується. Ви можете візуально проектувати структуру компанії! «Перетягніть» мишкою співробітника з одного відділу в інший, міняйте керівників відділів, додавайте нові. Підпорядкування в структурі впливає практично на все: хто кому відправляє звіти, кому можна делегувати завдання і т.д. Керівник відділу бачить всі завдання своїх підлеглих.
Права доступу до інформації
Співробітники бачать тільки ту інформацію, яку їм дозволено бачити. Права розподіляються на відділи, робочі групи, окремих учасників проектів або на співробітників, наділеним певними повноваженнями-ролями (модератор, власник, спостерігач, виконавець і т.д.). У «Бітрікс24» можна розподілити права на доступ до робочих груп, до документів, до контактів в CRM - практично до будь-якого елементу в системі. Права доступу діють і в пошуку. Якщо співробітник не включений в робочу групу, то і в результатах пошуку не побачить посилання на неї.
Співробітники в екстранеті 
В Бітрікс24 ви можете працювати не тільки зі співробітниками своєї компанії, але і з зовнішніми користувачами - вашими партнерами, клієнтами, підрядниками. Запрошених співробітників можна побачити в окремому в списку, так що ви завжди зможете контролювати, хто саме працює в екстранеті.

CRM

Керуйте контактами і ведіть історію ваших лідів в CRM
CRM (Customer Relationship Management) - система управління взаємовідносинами з клієнтами. CRM служить для обліку потенційних і поточних клієнтів, журналістів, партнерів та інших «лідів». У «Бітрікс24» CRM дозволяє вести базу контактів і компаній, з якими ви співпрацюєте, і фіксувати всі події (наприклад, дзвінки, листи, зустрічі), пов'язані з цією компанією, планувати свою діяльність з продажу, будувати «воронку продажів».

Соціальний формат для робочих комунікацій

Соціальний інтранет
Ви пам'ятаєте свої відчуття від спілкування в соціальних мережах? Легко, зручно, все зрозуміло і доступно. Все обговорення відбуваються швидко, в колі друзів і знайомих. Уявіть, що також швидко і легко можна спілкуватися з колегами, вирішуючи робочі питання, працюючи разом над завданнями і проектами! В Бітрікс24 звичні робочі інструменти управління завданнями, документами, робочим часом об'єднані з добре відомими вам по соціальним мережам сервісами.
«Жива стрічка»
«Жива стрічка» - єдина стрічка подій в «Бітрікс24», інтерактивна стрічка всіх змін на вашому корпоративному порталі. «Жива стрічка» об'єднує всі робочі і соціальні інструменти - завдання і робочі звіти, блоги і фотогалереї. Читаючи «живу стрічку», всі співробітники завжди в курсі подій і можуть оперативно реагувати на поставлені завдання, підключатися до обговорень, переглядати нові документи.
Мені подобається
«Жива стрічка» інтерактивна - можна відразу коментувати повідомлення, відзначати повідомлення кнопкою «Мені подобається». Відмітка «Мені подобається» показує думку співробітників, впливає на рейтинг записи, файлу - в результатах пошуку ці документи будуть показані першими.
Миттєві повідомлення
Обмінюйтеся повідомленнями на порталі прямо через браузер - за допомогою вбудованого IM-мессенджера. Вся компанія вже в вашому списку контактів! Дізнайтеся, хто зараз в онлайні - це показує індикатор присутності. Знайдіть у списку контактів колегу за допомогою швидкого пошуку і відправте йому повідомлення. Все листування зберігається в історії, і ви легко знайдете потрібне повідомлення за допомогою вбудованого пошуку. Центр нотифікації виводить інформацію про запрошених, наприклад, до групи або на зустріч, повідомляє про нові «лайки», поставлених бізнес-процесах, задачах і інших подіях на порталі.
Обмін повідомленнями всередині
Забудьте про «аську» і пошту! Відправляйте свої повідомлення разом з вкладеними файлами безпосередньо через портал. Напишіть повідомлення з «Живої стрічки» і адресуйте його потрібним одержувачам - кому: одночасно кільком колегам, відразу всім співробітникам компанії, в будь-які робочі групи або відділи. Натисніть скріпку і прикріпіть будь-який файл - просто перетягніть документ зі своїх дисків або довантажити його з бібліотеки. Додайте посилання, фотографії, відео і вставте теги. Все це отримають і побачать тільки ваші адресати!
Фотогалереї
Фотогалерея - це сучасний і зручний інструмент для створення і управління фотоальбомами. Ви можете створювати загальні галереї компанії та персональні - для кожного співробітника. Завантажуйте ваші фотографії швидко і зручно, використовуючи засоби масового завантаження фотографій, проводьте голосування і додавайте коментарі! Фотогалерея тісно взаємодіє з «Живою стрічкою»: всі завантажені вами фотографії відобразяться в «Живий стрічці», і колеги зможуть їх прямо там прокоментувати і відзначити «Мені подобається».
Мобільна версія
Ви завжди на зв'язку! Працюйте з Бітрікс24 з аеропорту, кафе, з будь-якої точки, де є Інтернет. Переглядайте завдання, коментуйте, обговорюйте проекти, переглядайте документи, пишіть в Живу стрічку, спілкуйтеся з колегами.


Повернутись до списку
comments powered by Disqus