• 79000, м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
  •   +38 (067) 672-33-07
  •   +38 (063) 727-19-29

Рішення для державних організацій

Рішення для державних організацій

Рішення для державних організацій «1С-Бітрікс» успішно поєднують в собі гнучкість вільного та гарантії пропрієтарного (комерційного) ПО.

  • являються кроссплатформною і можуть працювати повністю на вільному ПЗ. Комплекс ПО для веб-сервера в цьому випадку може бути таким: Linux, Apache, MySQL, PHP (архітектура LAMP).
  • поставляються повністю у вихідних кодах, що дозволяє вносити будь-які зміни в код для конкретного проекту;
  • забезпечуються російськомовною технічною підтримкою компанії «1С-Бітрікс», мають докладну документацію та навчальні курси російською мовою;
  • мають можливості завантаження і установки доповнень (плагінів) з«1С-Бітрікс: Маркетплейс», розширюють функціональність рішень;
  • дозволяють розраховувати на велике співтовариство розробників на платформі «1С-Бітрікс», використовувати їх напрацювання та рекомендації, знайти розробників для підтримки та доопрацювання проекту.

«1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації»

1С-Битрикс: Официальный сайт государственной организации
  
Подробнее 
Рішення призначене для побудови офіційного веб-сайту державної організації органу державної влади та місцевого самоврядування.

Реалізоване на базі продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом» рішення дозволяє вирішувати більшість завдань, що стоять перед таким веб-ресурсом. А готова адаптована структура сайту і ретельно підібраний демонстраційний контент дозволяють запустити подібний веб-ресурс з мінімальними затратами і без програмування.

«1С-Бітрікс: Внутрішній портал державної організації»

1С-Битрикс: Внутренний портал государственной организации

Рішення призначене для створення внутрішнього інтранет-порталу державної організації та автоматизує щоденну роботу державного службовця.

Портал надає всю необхідну для роботи співробітників інформацію, автоматизує оперативну взаємодію, спільну роботу над завданнями, заходами та документами, планово-організаційну діяльність.

Реалізований на базі «1С-Бітрікс: Корпоративний портал», і адаптований з точки зору структури, демонстраційного контенту, термінології і функціональності під завдання державних організацій.

Повернутись до списку
comments powered by Disqus