• 79000, м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
  •   +38 (067) 672-33-07
  •   +38 (063) 727-19-29

Сайт конференции

Сайт конференции

«1С-Бітрікс: Сайт конференції» - готове рішення для швидкого створення офіційного сайту заходу (конференції, семінари, презентації, виставки). Рішення підходить і звичайним комерційним організаціям для своїх заходів, і event-агентствам. Крім того, рішення дуже популярно серед ВНЗ та інших освітніх установ.

За допомогою «1С-Бітрікс: Сайт конференції» створення сайту займе мінімум часу. Завдяки готовим шаблонам, готовій структурі сайту, а також налаштованим сервісів і демонстраційного контенту, це під силу навіть нетехнічних фахівцям. Найчастіше достатньо змінити типовий контент вже наявних на сайті розділів, виконати, при бажанні, мінімальні зміни в стандартному дизайні, - і можна запускати конференцію!
Сайт готовий реєструвати запрошених учасників. Детальніше про можливості

Інтерфейс «1С-Бітрікс: Сайт конференції» відповідає сучасним вимогам до юзабіліті сайту. До складу рішення входить 4 готових шаблони дизайну.

Классический дизайнСовременный дизайнТемный дизайн
Соціальний дизайн
Класичний дизайн
Сучасний дизайнТемний дизайн

Шаблон «Соціальний» має 6 колірних схем. Це допоможе вибрати найбільш відповідне духу захода колірне і дизайнерське рішення.

Установка рішення виконується за допомогою дружелюбного покрокового майстра, який швидко розгорне сайт конференції із спеціально підготовленого дистрибутива. В результаті ви отримуєте переднастроєне рішення, що враховує специфіку проведення конференції:

  • з готовою структурою сайту, котра враховує потреби організаторів та учасників конференції;
  • з додатковими шаблонами дизайну для кращої адаптації до стилістики організації;
  • з переднастроєними групами розсилки.
Інформаційна підтримка заходу (конференції, семінару, тренінгу і так далі) в Інтернеті сьогодні вже стала обов'язковою вимогою. Але, на жаль, багато організаторів згадують про це занадто пізно, коли вже немає часу на те, щоб замовити індивідуальний сайт або зробити його своїми силами. З готовим рішенням «1С-Бітрікс» це тепер не проблема. Професійний сайт конференції та іншого заходу за 1 день - це вже реальність. При цьому за функціоналом наш типовий сайт нічим не поступиться, а швидше за все, перевершить навіть замовлену розробку. У рішенні є й мобільна версія, і готовий сервіс по формуванню програми, інструменти соціалізації, публікації результатів заходу та отримання зворотного зв'язку від учасників », - каже Артем Горобинка, керівник відділу партнерських і корпоративних продажів «1С-Бітрікс».

 

«1C-Бітрікс: Сайт конференції» - це рішення, побудоване на базі «1С-Бітрікс: Управління сайтом» редакції Стандарт. Рішення повною мірою успадковує всі функціональні можливості даного продукту, але при цьому цілком адаптована під завдання проведення конференції.

Повернутись до списку
comments powered by Disqus