• 79000, м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
  •   +38 (067) 672-33-07
  •   +38 (063) 727-19-29

Безпечне СЕО або як стати любимчиком пошукових систем.

Безпечне СЕО або як стати любимчиком пошукових систем.

Сео оптимізація сайтів

Існує хибна думка, що створивши сайт Ви отримаєте додаткових клієнтів. Насправді створення сайту це лише 20% роботи, адже потрібне SEO просування та реклама. А це також не малий обсяг роботи. Щоб сайт почав приводити Вам нових клієнтів потрібно його оптимізувати та рекламувати.

Є різні способи просування сайту, один з них це просування в пошукових системах таких як гул, яндекс та інші. Цю процедуру можна поділити на два етапи: внутрішня та зовнішня оптимізація під пошукові системи. При внутрішній проводяться роботи на сайті клієнта для того, щоб сайт став зрозуміліший для пошукових систем. Зовнішня – це нарощення маси посилань з інших тематичних ресурсів, котрі мають хороший авторитет у пошуковиків.

В інтернеті є безліч різних СЕО компаній та фрілансерів (вільнонайманий виконавець), котрі пропонують просування. Та насправді тих хто знається на пошуковій оптимізації дуже мало. Серед великого вибору завжди знайдуться виконавці котрі захочуть провести своїх замовників. На моїй практиці був випадок коли компанія платила за SEO просування в ТОП близько 1000 у.о. на місяць, а ті хто нібито оптимізували просто оплачували на 100 у.о. контекстну рекламу. Будьте обачні вибираючи виконавця для виконання робіт, адже неправильне просування може привезти до того, що ваш сайт попаде у фільтр, а це в майбутньому погано відіб’ється на рейтингу вашого сайту та ускладнить роботу тим хто на цьому знається.

З часом та розвитком інтернет індустрії пошукові системи стали ще інтелектуальніші та прискіпливіші до сайтів. Тепер попасти ту Топи не так просто як це було раніше. Треба добре розуміти принцип роботи пошукових систем і старатись їм всіляко догодити. Пошукові системи не люблять:

- різких змін;

- купівлі посилань;

- неякісного та не унікального контенту;

- важкі та повільні сайти;

- сайти незрозумілі для відвідувачів.

Майже в один голос представники різних компаній пошукових систем говорять «Робіть сайти котрі будуть подобатись людям і вони сподобаються і нашим роботам». Виникає логічне питання «Як робот зрозуміє чи подобаються сайт людям чи ні?», все дуже просто одним з пунктів покращення рейтингу для сайту є показник відмов. Як це працює: людина заходить на сайт, а далі або він їй цікавий вона залишається та переглядає інформацію на ньому, або виходить оскільки їй не цікаво або щось незрозуміло. Показник приблизно такий не менше 40 секунд на сайті або більше однієї переглянутої сторінки. Таких пунктів є багато, тільки у гугла більше 500 алгоритмів після проходження всіх сайту присвоюється те чи інше місце у пошуковій видачі.

Отож розібравши трохи теорії поговоримо про практику. Перше і життєво необхідним для сайту є контент. Пишіть цікаву інформацію, статті, обзори, відгуки та іншу інформацію по тематиці Вашого сайту і це буде великим плюсом для нього. Домовляйтесь з вебмайстрами у котрих є сайти схожої тематики про обмін посиланнями. Регулярно працюйте над удосконаленням юзабіліті, щоб користувачам було зручно користуватись Вашим сайтом. Проводьте аналітику це самий швидкий та надійний спосіб знайти слабкі місця на Вашому сайті.

  • 27.11.2013
Повернутись до списку
comments powered by Disqus