• 79000, м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
 •   +38 (067) 672-33-07
 •   +38 (063) 727-19-29

Динамічний ремаркетинг в Україні

Динамічний ремаркетинг в Україні

В цьому пості я розкажу Вам як налаштувати вручну динамічний ремаркетинг. В інших країнах процедура налаштування такого виду реклами в google відрізняється від українського тому, що напряму пов'язано з google merchant center, котрий в Україні поки не працює.

Є два варіанти налаштування динамічного ремаркетингу. Перший розмістивши "тег" ремаркетингу напряму з google adwords, інший виправивши вже існуючий код google analytics (якщо така підключена та налаштована на вашому сайті).

Варіант 1. Коли в нас немає підключеної google analytics.
До початку створення рекламної компанії нам потрібно додати "фід данних"*. Для додавання цього файлу потрібно зайти в Компанії -> Загальна бібліотека ->Комерційні дані. Далі натискаємо "Дані" зі списку обираємо "фід динамічних медійних оголошень" -> "Вибраний користувачем". У полі назва задаємо назву "фіду данних". На даному етапі також можемо завантажити приклад файлу з описом полів, він не дуже зрозумілий тому я опишу відповідність полів, а також додаємо приклад вже заповненого файлу. Завантажити приклад
1.jpg

Доступні поля:
 • ID -  унікальний ідентифікатор позиції наприклад артикул (це поле повинно містити цифри чи букви латинського алфавіту і повинно бути унікальним для кожної позиції);
 • ID2 - поле аналогічне полю "ID" використовується як, додатковий унікальний ключ;  - необов'язкове
 • Item title - назва товару чи послуги. Рекомендована максимальна довжина 25 символів;
 • Destination URL - урл адреса сторінки товару чи послуги. Адреса має починатись з HTTP:// або HTTPS://;
 • Image URL - урл адреса фотографії товару чи послуги. Рекомендований розмір зображення: 300 пікселів х 300 пікселів;
 • Item subtitle -  підзаголовок, букви та цифри рекомендована максимальна довжина 25 символів; - необов'язкове
 • Item description - опис букви та цифри рекомендована максимальна довжина 25 символів; - необов'язкове
 • Item category - категорія товару, використовується, щоб пропонувати товари аналогічні переглянутому; - необов'язкове
 • Price - ціна товару, вказується в форматі 199.000 UAH. Як розділювач слід використовувати крапку ".";
 • Sale price - ціна зі знижкою, це поле має формат аналогічний ціні, для прикладу 99.000 UAH; - необов'язкове
 • Contextual keywords - Контекстні ключові слова, будь-яка послідовність літер і цифр, розділених ";" використовуватися, щоб пропонувати товари аналогічні переглянутому; - необов'язкове
Item address - це поле використовується для таргетингу, щоб користувач бачив ті товари котрі знаходяться найближче до нього; - необов'язкове
Типи файлів що підтримуються CSV, TSV, XLS, XLSX.

Далі натискаємо "шукати файл"  та додаємо наш вже підготовлений файл у відповідному форматі. Натискаємо "завантажити та переглянути" після завантаження з'явиться інформаційне повідомлення в якому буде повідомлення скільки позицій з файлу додано та чиє помилки. Якщо ви все зробили правильно то додадуться всі позиції, якщо ж є помилки то Ви побачити кількість помилок.
2.jpg

Натискаємо "застосувати зміни" якщо помилок немає або "переглянути зміни" щоб переглянути які товари (послуги) додались успішно, а які з помилками.
3.jpg

За допомогою фільтру швидко відбираємо ті, що з помилками.  В колонці статус буде вказано помилку через котру позиція не оброблена. В нашому випадку це "Не заповнене обов'язкове поле: Destination URL." виправляємо помилки та завантажуємо знову.
4.jpg

Пам'ятайте для опрацювання "фіду" потрібно 48-72 години тільки після цього дані про нього почнуть відображатися.

Після того як ми підготували та додали наш файл з даними про товари чи послуги потрібно створити рекламну компанію. Для цього потрібно зробити наступні кроки.
1. Заходими в "Кампанії" -> "Всі інтернет компанії" та створюємо рекламну компанію. Обираємо тип "Тільки Медійна мережа - Ремаркетинг". Задаємо назву компанії наприклад "Компанія 1 - Динамічний ремаркетинг".
2. Тип обираємо "ремаркетінг - Оголошення націлених на людей, які раніше заходили на ваш сайт".
3. Розділ Ремаркетинг ставимо галочку навпроти "Використання динамічних оголошень" , після того як ми її відмітимо з'явиться додатковий випадаючий список "Вид діяльності" там потрібно обрати "Інше(власний варіант)".

5.jpg

4. З'явиться додаткове поле "Фід" 
6.jpg
5. Задаємо денний бюджет.
6. Налаштовуємо таргетинг, пристрої, мови, місцеположення.
7. Налаштовуємо параметри планування та показу оголошень.
Далі натискаємо "Зберегти та продовдити" нас переадресує на сторінку де можна задати ставку за клік по замовчуванню та вибрати списки ремаркетинга, якщо такі вже є. Знову натискаємо "Зберегти та продовдити" нас переадресовує на сторінку створення оголошень на ній за допомогою не складного конструктора ми задаємо всі необхідні дані та створємо оголошення.

*Фід данних - файл що містить інформацію про товари чи послуги представлені на вашому сайті. В стандартному варіанті такий файл має мати  XML формат і повинен додаватись через спецальний сервіс гугла "мерченат центр".

 • 24.11.2014
Повернутись до списку
comments powered by Disqus