• 79000, м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
  •   +38 (067) 672-33-07
  •   +38 (063) 727-19-29

Lviv iCamp 2013 - як це було.

Lviv iCamp 2013 - як це було.

icamp_logo_vector.png

Відвідавши цей захід в мене склалось багато різних вражень. Були цікаві знайомства та обмін досвідом, багато інформації і різних думок. 
Про організацію. Подія була організована досить якісно. Набір семінарів був на цікаві теми, було все зрозуміло куди пройти і де які семінари відбуватимуться. Підготовка, анонси, також були добре організовані. На сайті інформація була викладена зрозуміло та розкладена "по полках".
Про доповіді. Теми були цікаві, я отримав багато нової інформації з перших рук. Особисто я відвідував напрямки "Інтернет маркетинг" та "Інтернет бізнес". Не сподобалось те, що були доповіді де доповідачі не розказували по темі доповіді, або ж просто представляли свою компанію.
Про доповідачів. Роблячи нотатки на семінарах, а також виставляючи оцінки по завершенню можу впевнено сказати середній бал доповідей 4 по 5-ти бальній системі. Також дуже розчарувало те, що виступаючі були не підготовлені і не могли відповісти на запитання публіки. 
Про публіку. Нові знайомства на перервах були дуже корисними. Було цікаво вислухати думки професіоналів та поділитись досвідом з іншими учасниками. 
Про все. На завершення скажу, загалом все сподобалось. Нові враження, нові ідеї, нове розуміння інтернет процесів. Це коштувало цих грошей і я обов’язково відвідаю у наступному році, скоріш за все з власною доповіддю.

  • 28.10.2013
Повернутись до списку
comments powered by Disqus