• 79000, м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
  •   +38 (067) 672-33-07
  •   +38 (063) 727-19-29

Як просувати сайти по білому – або як не попастись «пінгвіну» та іншим фільтрам пошукових систем.

Як просувати сайти по білому – або як не попастись «пінгвіну» та іншим фільтрам пошукових систем.

гугл пингвин

 наш час великі компанії як Яндекс, Гугл та інші пошукові системи виросли на такий рівень, що все далі важче знаходити методи як попасти в «Топ» а не у фільтр. Ці гранди все більше і більше вдосконалюють свої алгоритми та принципи роботи для того, щоб лідируючі позиції займали тільки якісні сайти. Як говорять представники цих компаній «Робіть сайти, котрі сподобаються людям і Вони сподобаються і нашим пошуковим машинам.

Отож як виглядає «Біле СЕО» та з чим його їдять.

Насправді все не так просто, є дуже моментів та непоганий об’єм роботи, щоб сайт почав подобатись усім і «пошуковикам» і справжнім відвідувачам.

Отож є два типи оптимізація сайту зовнішня та внутрішня. Детальніше про кожну з них.

Внутрішня оптимізація сайту включає в себе оптимізацію коду або налаштувань, котрі дозволяють зробити сайт зрозумілішим для пошукових роботів та людей. Також такий ти включає вписування таких важливих параметрів для кожної сторінки чи розділу сайту як:

- Description (опис сторінки);

- Metakeywords (ключові слова);

- Title (заголовок сторінки).

Кожне з цих полів має ту чи меншу вагу на результати видачі, клікабельності та збільшеню відвідуваності Вашого ресурсу чи ресурсу компанії. Також важливим фактором є наявність “sitemap” та налаштування його у різних інструментах для веб майстрів.

Другий тип СЕО це зовнішня оптимізація сайту. Основним критерієм для зовнішнього SEO є посилання на Ваш сайт з інших інтернет ресурсів. Важливим фактором є: рейтинг ресурсу котрий на вас посилається та його схожість тематики з Вашим.

В ідеальному варіанти це повинно працювати так. Ви чи веб студія у котрої ви замовляєте просування сайту робить внутрішню далі зовнішню оптимізацію. Відбувається це наступним чином. Прописуються всі необхідні властивості та виконуються налаштування. На наступному етапі потрібні посилання та де їх взяти? Тут є декілька варіантів:

- Купувати на біржах посилань (наприклад Sape);

- Зв’язуватись з веб майстрами (власниками інших ресурсів);

- Розміщення статей на різних ресурсах;

- Обмін посиланнями та контентом (наприклад rodinalinkov);

- Заповнення поля «сайт» на різних профілях (наприклад у соц. мережах);

- Реєстрацію в різного роду каталогах.

Щоб зробити комплексну та якісну SEO оптимізацію сайту і при цьому дотримуватись максимально правил гри грандів, потрібно витратити чимало часу та енергії. В першу чергу потрібно розуміти, що краще цю справу довірити професіоналам.

З повагою колектив веб-студії «Аліус»

  • 17.11.2013
Повернутись до списку
comments powered by Disqus