• 79000, м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
  •   +38 (067) 672-33-07
  •   +38 (063) 727-19-29

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 

Я дуже радий, що знайшов вашу компанію. Висока компетентність і при цьому відносно не висока ціна послуг. Тепер тільки завжди тільки до вас. Спасибо большое за допомогу.

Артур, avuar.com.ua

http://avuar.com.ua/

Зізнаюся чесно, я не дуже відповідально підійшов до задачі вибору фірми, яка візьметься за мій проект, так що за мій вибір можна подякувати мою успішність і не більше. Для акул інтернету, фірма Аліус чітко і в терміни виконає поставлене Вами технічне завдання. Для новачків на зразок мене, Димитрій і його команда приймуть участь у доопрацювання бізнес моделі інтернет магазину, поділяться знаніяні про существующух best practices і дадуть слушні поради. Будь-який менеджер проекту знає що, чим далі в ліс, тим товщі партизани ближче проект до точки свого завершення, тим складніше вносити зміни і саме з цього так важливо мати під рукою людини, у якого є своя думка (вибір при цьому все одно залишається за Вами ). Мені здається, що 3 основних відчуття, які супроводжували мене впродовж нашої спільної роботи, це високий рівень відповідальності за розробку проекту, гнучкість в рішеннях термінах і безперервні спроби вилізти геть зі шкіри, щоб клієнт (тобто я) залишився задоволений. У підсумку дуже задоволений результатом і просто отримав задоволення від спільної роботи! Успіхів, і процвітання, бо заслужили!

Лео, DeadSeaCreams.com

http://deadseacreams.com/

Спочатку насторожувала ціна, домовилися на економ. Після результату за період, ми підписали договір на пакет мега. Збільшився потік клієнтів, продажі виросли в два рази, і думаємо що це не межа. Наш сайт знаходитися в ТОП 5 по ключових запитах, з цією компанією плануємо експансію на інші регіони для розвитку нашого бізнесу.

Александр Александрович

Александр Александрович

MEBLIHIT, meblihit.com.ua